Aktuální informace k provozu školy najdete v záložce PRO STUDENTY – Důležité informace

ZAHÁJENÍ PRAKTICKÉ VÝUKY

  • 22. 04. 2021
  ZAHÁJENÍ PRAKTICKÉ VÝUKY

  Od pondělí 26. 4. zahajujeme praktickou výuku pro všechny třídy dle platného rozvrhu. Odborný výcvik bude probíhat dle platného harmonogramu pro lichý týden. Žáci nastoupí do budovy školy v Hlinkách či Závodí v 7, 00 dle svého zařazení na odborném výcviku.

  Podmínkou pro účast v prezenčním vyučování je absolvování Ag testů před zahájením výuky a příchodem na pracoviště odborného výcviku. Testování žáků bude probíhat až do odvolání vždy v pondělí a ve středu. Nastoupí-li žák v jiném dni, podstoupí test v den nástupu.

  Provoz zahajuje od pondělí 26. 4. 2021 domov mládeže. Ubytovaní žáci musí projít testováním v pondělí, po příjezdu, před ubytováním, v dílnách odborného výcviku. Dále pak ve středu spolu s ostatními při dalším testování.

  V provozu bude od pondělí 26. 4. 2021 školní jídelna, žáci si však musí obědy objednat do pátku 23. 4. 2021.

  Výuka teorie nadále probíhá distanční formou. Výjimkou jsou konzultace pro končící ročníky v maximálním počtu 6 žáků ve skupině. I pro tyto skupinové konzultace je podmínkou testování Ag testy.

  Podmínkou pro vstup do školy je ochrana úst a nosu ochrannou maskou obličeje – respirátor, rouška. Ve škole jsou dodržována všechna bezpečnostní pravidla – dezinfekce rukou, rozestupy, větrání, zvýšený úklid.